Zavrieť menu

Bezpečný nákup na Svetovom Tovaru

1. Obchodné podmienky odporúčané APEK

Z nákupu u nás nemusíte mať obavu. Naše obchodné podmienky spĺňajú všetky zákonné náležitosti a sú zostavené podľa odporúčania asociácie APEK.

2. Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní

Ak nie ste s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Podmienky vrátenia tovaru nájdete v obchodných podmienkach.

3. Faktúra ku každému nákupu

Ku každému nákupu dostanete vždy doklad elektronickou formou. Tým máte istotu, že obchod prebehol riadne a podľa platných obchodných podmienok.

4. Ochrana a poistenie zásielok

Tovar pred odoslaním starostlivo balíme, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Všetky zásielky sú poistené proti strate počas prepravy.

5. Kompletné kontaktné a identifikačné údaje

Všetky identifikačné a kontaktné údaje prevádzkovateľa sú zverejnené na stránkach internetového obchodu a sú dostupné pred uskutočnením objednávky.

66. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Naším cieľom je, aby bol zákazník vždy s nákupom maximálne spokojný a v budúcnosti u nás nakúpil znova.

7. Hodnotenie zákazníkov na serveri Heureka.cz a Heureka.sk

Kvalitu služieb a tovaru v našom e-shope si môžete overiť na nezávislom serveri Heureka.cz a Heureka.sk, kde nájdete recenzie a hodnotenia našich zákazníkov.

Nákup u nás je naozaj bezpečný.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím