Zavrieť menu

Často kladené otázky

Dodanie tovaru

 • Nepodarilo sa mi zaplatiť platobnou kartou, ako mám postupovať?

  Ak sa platba objednávky platobnou kartou nepodarila posielame e-mail s údajmi pre klasický bankový převod, alebo je možné u tejto objednávky zmeniť spôsob platby na dobierku. V prípade zmeny na dobierku využite kontakty na infolinku +420 733 180 550 popr. email: podpora@svetove-zbozi.cz

 • Umožňuje Váš e-shop platbu kartou online?

  Áno, samozrejme môžete platiť kartou cez zabezpečenú bránu spoločnosti GoPay, ktorá pre nás platby sprostredkováva.

 • Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné ak si objednam clip in rovny cop, aby som ho mala v piatok? Som zo Slovenska, okres Trnava. Ďakujem s pozdravom Zuzana Lapšanská

  Dobrý den,pokud zboží objednáte ve všední den do 15 hodiny,bude doručeno na druhý den.Přes sobotu a neděli se nedoručuje.

  Pro doručení zboží na Slovensko využíváme výhradně kurýrní službu In time,která nám tento komfort zaručuje.

 • Mám obavy, že zle odhadne odtieň :-(

  Nemusíte mať žiadne obavy - tovaru ktorého nie je porušená hygienická pečať a nenesie známky použitiamáte možnosť za manipulačný poplatok 3 Eur vymeniť za inéalebo v zákonnej lehote 14 dní bez udania dôvodu vrátiť.

   

 • Tovar stále nedorazil?

  V tomto prípade nás prosím neodkladne kontaktujte, oznámime Vám číslo zásielky a vypátrame, kde u dopravcu došlo k chybe, alebo či nemáte zásielku uloženú na depu.

 • Aká je doba dodania vášho tovaru ?

  99% tovaru a odtieňov pre Vás držíme skladom. Doba dodania sa pohybuje od 24 hodín do 48 hodín v pracovné dni po pripísaní Vašej úhrady, v prípade výberu platby na dobierku sa pohybuje okolo 24 - 48 hodín. Každý deň sú balíky vyzdvihované v 15.00. Objednávky prijaté po 15.00 sú odbavené nasledujúci deň. Sú krajné situácie, kedy požadovaný odtieň alebo výrobok je na ceste od dodávateľa alebo v colnom konaní, v tomto prípade Vás budeme informovať. 

 • Mám obavy, že špatně odhadnu odstín :-(

  Nemusíte mít žádné obavy  -  zboží, u kterého není porušena hygienická pečeť a nenese známky použití, máte možnost poprvé naprosto ZDARMA vyměnit za jiné, nebo v zákonné lhůtě bez udání důvodu vrátit.

   

Produkty

Starostlivosť o clip in vlasy

Výmena, reklamácie

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup