Zavrieť menu

Vernostný program Svetového Tovaru

  Zaregistrujte sa

Chcete získať trvalé zľavy na Svetovom Tovaru?

Registrácia, to nie je len pravidelná dávka newsletterov s akčným tovarom a zľavami, ale to podstatné je to doživotná zľava! Každý nový registrovaný zákazník automaticky získava nárok na zľavu a v závislosti na výške jeho nákupov sa zľava zvyšuje. Všetky nákupy na našom e-shope automaticky evidujeme a sčítame. Čím viac nakúpite, tým väčšiu zľavu máte. Našich verných zákazníkov delíme do niekoľkých skupín, ktoré poskytujú veľa výhod. Už od prvej objednávky navyše zbierate body, ktoré môžete vymeniť za ďalšie zľavy alebo darčeky. Stav bodov môžete sledovať po prihlásení vo svojom účte. Body sa vždy pripíšu po odoslaní objednávky a prevzatí. Pokiaľ bude objednávka stornovaná alebo neprevzatá, body sa nepripočítavajú.

A čo takto vždy dopravu zadarmo?

Ako mať stále poštovné úplne zadarmo? Jednoducho! Stačí sa zaregistrovať a urobiť cez svoj účet objednávky v celkovej hodnote 125 Eur. Automaticky si Vás náš systém priradí k bronzovému zákazníkovi, ktorý už dopravu pri žiadnom z ďalších nákupov platiť nebude, a navyše budete mať možnosť čerpať zľavy a bonusové body, ktoré Vám už nikto nevezme!

Vernosť u Svetového Tovaru sa naozaj oplatí!

Začiatočník

Vitajte v rodine Svetového Tovaru!
Perfektné, a ďalej? Ako čerstvo registrovaný zákazník, u nás nakupujete so zľavou 3% a navyše zbierate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za ďalšie zľavy alebo darčeky. Všetky nákupy na našom e-shope automaticky evidujeme, sčítame a body pripisujeme po každej objednávke (len musíte byť vždy prihlásený). Akonáhle súčet Vašich objednávok dosiahne sumu v hodnote 125 Eur, automaticky Vás povýšime na zákazníka bronzového, čím sa Vaša zľava ešte zvýši a navyše a to je pecka - prestanete platiť poštovné! A navyše body za nákupy, ktoré môžete vymeniť za darčeky platí stále.

Nákupy na Svetovom Tovaru sa proste vyplácajú! A navyše sú hravé.

Bronzový zákazník

Účet bronzového zákazníka aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 125 Eur a pri ďalších nákupoch naďalej užíva 5% zľavu na všetky produkty a ešte budete mať dopravu zadarmo. A navyše body za nákupy, ktoré môžete vymeniť za darčeky platí stále.

Strieborný zákazník

Účet strieborného zákazníka aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 210 Eur a pri ďalších nákupoch naďalej užíva 7% zľavu na všetky produkty a ešte budete mať dopravu zadarmo. A navyše body za nákupy, ktoré môžete vymeniť za darčeky platí stále.

Zlatý zákazník

Účet zlatého zákazníka aktivujeme po celkovom nákupe v hodnote 420 Eur a pri ďalších nákupoch naďalej užíva 10% zľavu na všetky produkty a ešte budete mať dopravu zadarmo. A navyše body za nákupy, ktoré môžete vymeniť za darčeky platí stále.

Pravidlá vernostného programu

  • Program je určený iba pre registrovaných koncových zákazníkov. Registráciu koncového zákazníka možno vykonať pri nákupe v našom e-shope pred dokončením objednávky.
  • Ak chcete využívať výhody vernostného programu, musíte vykonávať všetky objednávky po prihlásení. Dodatočné pripisovanie objednávok nie je možné.
  • Aktuálny súčet všetkých realizovaných objednávok zistíte po prihlásení v sekcii "Moje objednávky"
  • Vyhradzujeme si právo na akúkoľvek zmenu pravidiel a odmien vernostného programu.
  • Nárok na získanie bodov nevzniká späť, ani nebudú dopísané dodatočne pri nákupe bez registrácie. Každé pripísanie bodov je podmienené nákupom s registráciou a každý ďalší nákup musí byť realizovaný cez rovnaký účet.
  • Bonusový program sa nevzťahuje na veľkoobchodných partnerov.


Na čo môžem použiť body?

Máte dve možnosti:

  • Môžete ich použiť ako zľavu pri ďalšom nákupe v pokladnici je potrebné vybrať položku, že si prajete použiť body ako zľavu na nákup
  • Môžete ich šetriť a vyberať si zo širokej palety darčekov. Vždy je na výber minimálne 10 darčekov. Pri každom darčeka je napísaná hodnota bodov, ktorá je potrebná na ich získanie.


Ako mi doručíte darček, ktorý si vyberiem?

Pokiaľ dosiahnete požadovaný počet bodov, jednoducho kliknete u darčeka v zákazníckej sekcii na tlačidlo Zažiadať o darček. Následne obdržíte potvrdzujúci mail a odpočíta sa potrebné množstvo bodov z konta. Darček doručí kuriér DPD na adresu zákazníka do 7 pracovných dní od zažiadania.

Registráciou získavate nielen dokonalý prehľad o svojich objednávkach a informácie o chystaných akciách a zľavách, ale tiež možnosť nakupovať za veľmi výhodné ceny a zbierať body, ktoré môžete vymeniť za výborné darčeky.

Vernosť sa vypláca!

  Zaregistrujte sa hned

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím