Zavrieť menu

Formulár pre vrátenie tovaru

Odstúpenie od zmluvy v zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa

Formulář předvyplníme za Vás - pokud jste přihlášení, stačí zadat číslo objednávky, které najdete třeba v potvrzovacím emailu nebo na faktuře.


Základné údaje


Spôsob vrátenia peňazí


Tovar, ktorý chcete vrátiť


Dôležité: v prípade vrátenia tovaru, ku ktorému dostal zákazník darček zadarmo, musí kupujúci s vráteným tovarom vrátiť aj tento darček. V prípade, že ho kupujúci nevráti, bude mu odpočítaná cena darčeka od ceny vráteného tovaru.

  • Kód tovaru

    Názov

    Varianta

    Počet


V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon č. 102/2014 Z. z.) odstupujem od uzatvorenej kúpnej zmluvy týkajúcej sa uvedeného plnenia. Zaplatenú čiastku, prosím, vráťte v zákonnej 30 - dňové lehote vyššie uvedeným spôsobom.

 
 

Podpis prosím dopíšte do tohto poľa vlastnou rukou až po vytlačení formulára.


Máte formulár vytlačený a podpísaný?

Pridajte formulár do balíčka a pošlite spolu s tovarom na našu adresu

VERNER Vision s.r.o.
Mírová 502/38
703 00 Ostrava - Vítkovice
Česká Republika

Tovar v žiadnom prípade neposielajte na dobierku!

Takéto zásielky nemôžeme prevziať a Vy by ste zbytočne platili za cenu dobierky.

Poučenie

Tovar, ktorý chcete odosielať v rámci tohto odstúpenia od kúpnej zmluvy späť na našu adresu, musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale, v žiadnom prípade nesmie byť použité spôsobom, znehodnocujúcim tento tovar pre následný predaj. Napríklad porušené hygienické plomby u vlasových predĺžení (pásky, gumičky), musí byť nepoškodený a kompletný vrátane príslušenstva ak obsahuje.

V prípade, že bude vrátený tovar nekompletný, ušpinený, poškodený alebo čiastočne opotrebovaný, je spotrebiteľ povinný chýbajúce hodnotu(v súlade s §10 odsek (4) zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov.) nahradiť v peniazoch.To znamená že, bude plnenie spotrebiteľovi vyplatené v zníženej hodnote zodpovedajúcej stavu a opotrebenie tovaru, kedy sme nútení odpočítať najmä hodnotu nákladov na uvedenie tovaru do pôvodného stavu (pokiaľ je to možné, nový obalový materiál produktu, atď.) Dovoľujeme si Vás upozorniť, že najmä u vlasových predĺžení v dôsledku porušenia hygienických plomb, neobornou manipuláciou atď. sa môže zníženie kúpnej ceny v určitých prípadoch vyšplhať až na výške 90% ceny plnenia.

Tovar prosím zašlite na našu adresu poistenú zásielkou a uchovajte doklad o podaní pre prípad nedoručenie prepravcom.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup