Zavrieť menu
  • Predlžovanie vlasov, účesy - Bond A Weav - špeciálny odstraňovač pásky (metóda TAPE IN) 110 ml
  1. 1

Bond A Weav - špeciálny odstraňovač pásky (metóda TAPE IN) 110 ml.

Jediný odstraňovač, ktorý rozpustí lepidlo ľahko a rýchlo. Iné odstraňovače síce lepidlo uvoľní, ale nie tak dokonale. Zanechávajú vlasy zlepené a lepkavé. Vďaka opakovanému vyčesávaniu alebo kefovaniu môže dôjsť poškodeniu a polámaniu vlasov.

Návod na použitie:

na kúsok bavlny dajte rozpúšťadlo a aplikujte na miesto odstránení. Potrvá to niekoľko minút, než sa lepidlo uvoľní. Aby odstránenie bolo rýchlejšie a bezpečné, po nanesení rozpúšťadlá prechádzajte aplikované miesto kulmou na vlasy po dobu 5 sekúnd. Lepidlo by malo ľahko povoliť. Ak bude stále držať, aplikujte roztok znova a vlasy vyčešte hrebeňom s jemnými zúbkami.

Chcete sa s nami poradiť?

Ak si neviete rady s výberom odtieňa vlasov a chcete poradiť pred objednávkou, môžete nám na e-mail: podpora@svetovezbozi.cz zaslať fotografiu, kde sú dobre vidieť vaše vlasy, pokiaľ možno na krátku vzdialenosť a na dennom svetle. Vyberieme najvhodnejšiu variantu a odtieň vám priamo na mieru.

Více informací o tomto a jiném zboží a další informace naleznete na našem blogu

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím