Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Darčeková sada Brazil Keratin Argan set
  1. 1

Brazil Keratin Argan set.

Rada ARGAN - je určená k hĺbkovej regenerácii poškodených vlasov. Program ARGAN poskytuje vlasom silu a lesk.

 Darčekový set Brazil Keratín Argan obsahuje:

  • Argan šampón 300 ml - s keratínom a arganovým olejom 300 ml.
  • Argan Leave-in balzam 300 ml.
  • Arganový olej 100 ml.
  • Darčekovú krabičku.

Argan šampón 300 ml - s keratínom a arganovým olejom pre všetky typy vlasov v BIO kvalite. Regeneruje vlasové vlákno a dodáva vlasom lesk.
Argan Leave-in balzam 300 ml - s keratínom a arganovým olejom je špeciálne vytvorený prípravok na ošetrenie poškodených vlasov. Unikátne zloženie prípravku poskytuje vašim vlasom nadštandardnú vlasovú starostlivosť. Balzam výrazne zvyšuje rozčesávatelnost vlasov, spevňuje a zväčšuje jeho objem. Pravidelným používaním balzamu docielite spevnenie vlasov, zvýšenie ich lesku a pružnosti.
Argan oil 100ml: 100% arganový olej - je právom nazývaný "Marocké zlato" obsahuje vysoké množstvo aktívnych látok - vitamín A, E a F, esenciálne mastné kyseliny, kyselinu linolovú, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a 6, flavonoidy, karotenoidy. Zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu, upravuje a zlepšuje stav citlivé, začervenané a šupinatej pokožky, úspešne bojuje proti vráskam, výrazne regeneruje poškodené a suché vlasy.

Kondicionéry a masky BK nikdy neaplikujte priamo ku korienkom vlasu a na vlasovú pokožku. Zamedzíte tak nadmernému masteniu vlasov!

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup