Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Brazílsky keratín Beauty 24 h ARGAN pre profesionálne použitie 150 ml
  1. 1

 Beauty keratín 24 h- pre profesionálne použitie.

Špeciálna liečba na uhladenie a obnovenie poškodenych vlasov. Základom starostlivosti je keratínový komplex a argánový olej. Vlasy zanecháva lesklé, hydratované, a čiastočne narovnané max 70%, lepšie sa upravujú.

Skrátená aplikácia
Vlasy umyte čistiacim šampónom Clarifying. Šampón nechajte pôsobiť 10 minút, následne opláchnite vodou a vyfénujte na 80%. Keratin nanášajte pol centimetra od pokožky hlavy. Vlasy prečešte hrebenom s jemnými zubamy, aby sa dosiahla rovnomerná aplikácia prípravku. Nechajte pôsobiť na vlasoch cca 20 až 30 minút a následne vyfoukejte stredne teplým vzduchom s použitím hrebeňa. Vlasy po tenkých prameňoch vyžehlite žehličkou na vlasy nastavenou teplotou na 210-230°C, maximálne 7-10x každý prameň.!

Pre profesionálne použitie. Uchovávajte mimo dosah detí. V prípade kontaktu s kožou alebo očami umyte postihnuté miesto čistou vodou.

 Objem  150 ml


 

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím