Zavrieť menu
  • Kozmetika - Darčeková sada Brazil Keratin Coconut set
  1. 1

Brazil Keratin Coconut set.

Rada COCONUT - je určená k hĺbkovej regenerácii poškodených vlasov.

 Darčekový set Brazil Keratín Coconut obsahuje:

  • šampón Coconut s keratínom 300 ml
  • kondicionér Coconut s keratínom 300 ml
  • makadamiový olej 100 ml
  • darčekovú krabičku

Coconut šampón s keratínom 300 ml - veľmi jemný šampón s keratínovým regeneračným systémom. Šampón dodáva vlasom,, životne "potrebný keratínový hydrolyzát, ktorý sa podieľa na hĺbkovej regenerácii poškodených vlasov. Sírne aminokyseliny z hydrolyzátu umožnia chemické obnovenie spojivových sírnych mostíkov vo vlasoch a tým ich spevní a zregeneruje. Na procese obnovy sa významne podieľajú aj aktívne zložky extraktu Aloe Vera.
Coconut kondicionér s keratínom 300 ml - keratínový vlasový kondicionér s regeneračným efektom pre poškodené vlasy. Obsahuje,, životne "potrebný keratínový hydrolyzát, ktorý sa podieľa na hĺbkovej regenerácii poškodených vlasov. Sírne aminokyseliny z hydrolyzátu umožnia chemické obnovenie spojivových sírnych mostíkov vo vlasoch a tým ich spevní a zregeneruje.
Makadamiový olej 100 ml - s prímesou oleja z pšeničných klíčkov. Makadamiový olej má vynikajúce regeneračné účinky, podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky a vlasov. Olej z pšeničných klíčkov sa používa v kozmetike na suchú, zrelú pokožku, zmiešanú pokožku a na suché, lámavé vlasy. Má ľahko vypínacie vlastnosti a predchádza procesu predčasného starnutia pleti. 
 

 

Dotaz k tovaru

Na Váš dotaz odpovíme v nejkratší možné době.
Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup