Zavrieť menu
  • Kozmetika - Brazil Keratin Bio Volume kondicionér 300 ml
  1. 1

Brazil keratín kondicionér BIO VOLUME CONDITIONER.

BIO kondicionér s keratínom je veľmi jemný a vydatný vlasový kondicionér pre všetky typy vlasov v BIO formulácii. Výborne priľne k vlasom a má vysokú kondicionačné silu. Výrazne zväčšuje objem účesu. Po použití zostanú vlasy hebké, lesklé a zväčší sa objem účesu Prítomná kyselina mliečna upraví pH pokožky do optimálnej fyziologickej úrovne, zahladí vlasové šupinky, vyživuje a regeneruje. Úžitkovými vlastnosťami je Bio kondicionér šetrný ako k vlasom, tak k prírode.
Keratin  svojím obsahom sírnych aminokyselín výrazne vlasy regeneruje. Dochádza k regenerácii štruktúry vlasových bielkovinových vlákien, vlasy sa spevnia sú hladké, lesklé a neštiepia sa. Keratínový hydrolyzát je najúčinnejším a najmohutnejším známym regeneračným prostriedkom poškodených vlasov.

Aplikácia
Na mokré vlasy naneste potrebné množstvo kondicionéru, dôkladne krém do vlasov zapracujte. Nechajte dve minúty pôsobiť, následne opláchnite teplou vodou a vysušte. Kondicionér je vyrobený v Bio formulácii, neobsahuje silikóny, ropné produkty, etoxyláty ani parabény. Vyrabí sa s ľahkou "zelenú" hypoalergénne parfemáciou.

Objem 300 ml

Dotaz k tovaru

Na Váš dotaz odpovíme v nejkratší možné době.
Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup