Zavrieť menu
  • Kozmetika - BRAZIL KERATIN - KŮRA HAIR GO STRAIGHT 150 ML
  1. 1

BRAZIL KERATIN - KŮRA.

BRAZIL Keratín Hair go Straight znamená koniec neposlušným, nepoddajným a poréznym vlasom. Dodá vašim vlasom opäť zdravie, lesk a silu. Keratín je proteín, ktorý je hlavnou súčasťou kože, vlasov a nechtov. BRAZIL Keratín Hair go Straight je čisto prírodný produkt ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády. Vlasy zanechá lesklé a hydratované. Uvidíte a pocítite, že vlasy majú väčší objem, väčší lesk a väčšiu elasticitu. BRAZIL Keratín Hair go Straight okrem tvarovania vlasov taktiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi. Kúra sa umývaním vlasov vymýva a vydrží podľa toho vo vlasoch 3-4 mesiace. Odporúčame pre regeneráciu a vyrovnanie jemných, poškodených, zvlnených, málo objemných vlasov alebo uhladenie kučeravých pórovitých vlasov. Je špeciálne vhodná pre vlasy poškodené po farbení, gumovanie, chemickom vyrovnaní, trvalej alebo iných mechanickým alebo chemických zásahov do vlasov.

Skrátený postup kúry BRAZIL keratín Hair Go Straight
Príprava vlasov - pred samotnou aplikáciou je potrebnéumyť vlasy BK BRAZIL keratín Clarifying šampónom.
Aplikácia kúry - nanáša sa na vyčistené a vyfúkané vlasy tak, aby sa keratín nedostal na pokožku. Rovnomerne sa aplikuje na celé vlasy. Nechá sa pôsobiť 30 - 40 minút. Dôkladne sa vmasíruje do vlasov a následne sa vlasy prefúknuť a presušiť fénom.
Zakončenie kúry - vlasy je nutné prežehliť. Toto je najdôležitejšia časť celého procesu. Pri zažehleniu totiž dochádza k zatavenie keratínových molekúl dovnútra vlasu. Dôkladné zažehleniu profesionálny nanotitánovou iónovou žehličkou BK BRAZIL keratín s teplotným rozsahom do 230S C zaistí uhladený vzhľad vlasov na dostatočne dlhú dobu. Celá kúra trvá 2 až 3 hodiny.

Objem  150 ml

Diskusia k tovaru (1)

Chcete sa na niečo opýtať alebo sa len pozrieť na otázky ostatných zákazníkov?

Jitka

09.05.2017

Dobrý den ,chci se zeptat kdy je mozne aplikovat brazil keratin . Jaka doba od barveni musi uplynout ?nebo se muze aplikovat ihned po barveni vlasu (blond ) dekuji za odpoved. JITKA

Odpověď

RE: Brazil keratin

10.05.2017

Dobrý den, nevidím důvod, proč by jste nemohla použít. Pro narušené vlasy spíše doporučuji.

Položiť nový dotaz

Na Váš dotaz odpovieme najneskôr do 48 hodín. Odpoveď Vám pošleme v kópii aj na email, ak ho vyplníte.
Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup