Zavrieť menu
  • Kozmetika - Brazil Keratín Coco keratínová maska pre poškodené vlasy, 285 ml
  1. 1

BRAZIL KERATIN MASK COCO Keratínová maska .

Najúčinnejší a najdokonalejší regeneračný systém pre Vaše narušené vlasy. Spôsobí regeneráciu a spevnenie všetkých typov vlasov bez ohľadu na fakt že vyrastený vlas je už dostatočne nevyživován a všeobecne ho nie je možné nijak vyživiť. Keratínová maska ​​funguje na princípe chemickej reakcie ktorá je na charaktere vlasu nezávislá. Po použití dôjde k spevneniu vlasov až o 100 % !
Pre podporu kožných biochemických funkcií maska ​​ďalej obsahuje extakt Aloe Vera s množstvom bioaktívnych látok a naviac výživný panthenol a vitamín B3 - kyselinu nikotínovú.

Návod na použitie
Vlasy umyte čistiacim šampónom Clarifying. Šampón nechajte 10 minút pôsobiť opláchnite a vysušte fénom. Na suché vlasy naneste tekutý gél keratínové masky a pod igelitovým sáčkom za občasného promnutí gélu vo vlasoch aby sa rovnomerne rozprestrel po ich povrchu ponechajte vlasy minimálne 15 - 30 minút zapariť. Proces regenerácie možno urýchliť ľahkým zahriatím pomocou fénu. Následne teplou vodou gél z vlasov vypláchnite bez použitia šampónu, naneste kondicionér nechajte pôsobiť 2 min. Vlasy rozčešte a opäť opláchnite vodou.
 
Obsah 300 ml


Diskusia k tovaru (0)

Chcete sa na niečo opýtať alebo sa len pozrieť na otázky ostatných zákazníkov?

K produktu Brazil Keratin Coco maska 285 ml ešte nebol vložený žiadny komentár.

Položiť nový dotaz

Na Váš dotaz odpovieme najneskôr do 48 hodín. Odpoveď Vám pošleme v kópii aj na email, ak ho vyplníte.
Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup