Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Brazil Keratín Coco keratínová maska pre poškodené vlasy 500 ml
  1. 1

Keratínová maska Brazil Keratin mask Coco

Najúčinnejší a najdokonalejší regeneračný systém pre Vaše narušené vlasy. Spôsobí regeneráciu a spevnenie všetkých typov vlasov bez ohľadu na fakt že vyrastený vlas je už dostatočne nevyživován "a všeobecne ho nemožno nijako vyživiť. Keratínová maska ​​funguje na princípe chemickej reakcie ktorá je na charaktere vlasu nezávislá. Po použití dôjde k spevneniu vlasov až o 100%! Pre podporu kožných biochemických funkcií maska ​​ďalej obsahuje extakt Aloe Vera s množstvom bioaktívnych látok a naviac výživný panthenol a vitamín B3 - kyselinu nikotínovú.

Návod na použitie
Vlasy umyte čistiacim šampónom Clarifying. Šampón nechajte 10 minút pôsobiť opláchnite a vysušte fénom. Na suché vlasy naneste tekutý gél keratínové masky a pod igelitovým sáčkom za občasného promnutí gélu vo vlasoch aby sa rovnomerne rozprestrel po ich povrchu ponechajte vlasy minimálne 15 - 30 minút zapariť. Proces regenerácie možno urýchliť ľahkým zahriatím pomocou fénu. Následne teplou vodou gél z vlasov vymyte, bez použitia šampónu naneste kondicionér nechajte pôsobiť 2 min. Vlasy rozčešte a opäť opláchnite vodou.

 

Obsah 500 ml

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím