Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Bros Antibakteriálny gél na ruky 60% alkoholu, 40 ml
  1. 1

Dezinfekčný prostriedok na ruky Bros Desitola je účinná kvapalina na báze 60% izopropylalkoholu a antiseptické prísady. Gél je určený na umývanie rúk v obchodoch s potravinami, výrobných spoločnostiach, kozmetike a kaderníctvo. Bros Desitola umožňuje účinnú dezinfekciu rúk na odstránenie choroboplodných zárodkov.

Doma alebo na cestách je prevencia proti rozvoju chorôb základom udržiavanie čistoty životného prostredia a správnej hygieny rúk. Bros Desitola gél je dezinfekčný prostriedok, ktorý vám pomôže udržiavať čisté ruky.

Zlúčeniny s antibakteriálnou aktivitou obsiahnuté v dezinfekčnom prostriedku s 60% obsahom alkoholu odporúčanej spoločnosťou sanepidu a MZ pomôžu zbaviť sa baktérií, vírusov, plesní a ďalších patogénov.

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím