Doručenie vašej objednávky môže byť aktuálne oneskorené kvôli preťaženiu na strane dopravcov. Najrýchlejšie tovar vyzdvihnete v sieti Zásielkovňa. Ďakujeme za vašu priazeň 👍🏻.

x
Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Elysium sleep well Sprej na vankúš pre lepšie spanie 25 ml
  1. 1

Terapeutická zmes obsahujúca čisté esenciálne oleje, ktoré pomáhajú uvoľniť nervové napätie, stres a podráždenie a zlepšiť tak kvalitu spánku.

Návod na použitie:
Pre kvalitný nočný spánok jednoducho nastriekajte na vankúš a posteľnú bielizeň alebo nastriekajte v okolí miesta, kde budete spať.

Upozornenie:
Tekutina a para je vznetlivá. Pred použitím si prečítajte príbalový leták. Po použití si dôkladne umyte ruky. Ak je potrebná konzultácia s lekárom, majte po ruke obal alebo príbalového letáku. Obsah / obal zlikvidujte podľa miestnych pokynov pre nakladanie s odpadom. Nádoba je pod stálym tlakom, chrániť pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 ° C. Ani prázdnu nádobku neprerážajte a nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Chán oči. Uchovávajte mimo dosahu detí. POZOR HORLAVINA.

Okrem iného obsahuje: Levanduľový olej

Základné parametre

Obsah balenia: 25 ml

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím