Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Elysium SPA Šumivé bomby do kúpeľa Ocean 3x50g gule
  1. 1

Kúpeľové gule Elysium Spa Ocean obsahujú prírodné minerály, ktoré už boli preverené časom a každý napomáha nášmu telu iným spôsobom.

Generácie ľudí spoliehali na blahodárne účinky týchto minerálov. Ako sa skrze pokožku vstrebávajú a napomáhajú odstrániť nežiaduce toxíny v tele. Soli napomáhajú doplniť tieto prírodné minerály, zbavujú stresu, zmierňujú bolesť unavených svalov a dodávajú harmóniu mysli. Sú vysoko účinné pri starostlivosti o pokožku a môžu pomôcť v liečbe známych problémov ako napr. exémy, psoriázy a lupín.

Magnézium: podporuje rýchle hojenie kostného tkaniva
Potassium: pomáha vyrovnávať vlhkosť pokožky a tela proti zavodňovaniu
Sodík: uvoľňuje stuhnutosť a zbavuje únavy boľavých svalov

Elysium Epson Bombs zrelaxujú vaše telo a myseľ a pripraví ich na noc plnú odpočinku a zároveň zanechá vašu pokožku jemnú a zamatovo hebkú.

Návod na použitie:
Pre perfektne zvláčňujúci a relaxačné prežitok, aplikujte dostatočné množstvo. Vo vani zostaňte aspoň 20 minút, aby soľ z Mŕtveho mora pokožku zjemnila a minerály sa vstrebali do tela.

Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nepožívajte. Nepoužívajte, keď máte poškodenú pokožku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste; soľ absorbuje vlhkosť. Zabráňte kontaktu s očami. Ak trpíte epilepsiou, vysokým krvným tlakom alebo inými závažnými zdravotnými problémami, použitie prípravku konzultujte s vaším lekárom.

Obsahuje:
Magnesium Sulfate, Parfum, Butylphenyl Methylpropional

Obsah balenia: Elysium Spa Ocean - šumivé guľa - bomba do kúpeľa 3 x 50 g

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím