Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Palacio Konopná soľ do kúpeľa s mentolom, 900 g
  1. 1

Kúpeľová soľ z rady kozmetiky s prírodnému látkami pre ošetrujúci blahodarnú kúpeľ.

Vyvoláva jemný chladivý efekt a pocit intenzívneho hygienického účinku. Obsahuje kvalitný olej zo semien kanabisu (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodný emollient, má vynikajúce eudermické vlastnosti a zjemňuje kúpele na pokožku. Mentol napomáha prevoňaniu umývané pokožky a dodáva prípravku pocit intenzívneho účinku a ľadovej sviežosti

Použitie: Do kúpeľové vane pridáme soľ v množstve 2 až 5 polievkových lyžíc a necháme rozpustiť. Pre skutočne účinnú kúpeľ je možné dávkovať až do koncentrácie 1% (slanej bazény obsahujú okolo 0,5%, fyziologický roztok obsahuje 0,9% a bežná morská voda cez 3% soli) - voda by potom nemala byť nepríjemne horúca a pobyt v nej by mal trvať do 30 minút. Po kúpeli sa osprchujeme čistou vodou.

Základné parametre

Kozmetická rada: Cannabis
Obsah balenia: 900 g
Použitie kozmetiky: Kúpeľ

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím