Zavrieť menu
  • Predlžovanie vlasov, účesy - Natáčky papiloty - priemer 42 mm / 4 ks
  1. 1

Natáčky z penového materiálu - papiloty.

Jednoduchá aplikácia, očarujúce výsledok v podobe ladných vlniek bez tepelného zaťaženia a ničenie vlasov, to všetko získate s použitím náteček z penového materiálu, papiloty. Vlasy sa dajú krásne natočiť pomocou týchto mäkkých natáčok. Dosiahnete rovnako krásnych vĺn ako pomocou kulmy. Aplikácia je jednoduchá. Najúčinnejšia je aplikácia na mokré vlasy. Po uschnutí alebo vysušení budete očarená nádhernými vlnkami.

Molitanové natáčky papiloty majú vnútri molitanu kovový ohybný drôtik, vďaka ktorému natáčku pohodlne ohnete a natáčky pevne drží. Môžete použiť na krátke i dlhé vlasy - neničia vlasy, môžete ich vysušiť fénom alebo nechať voľne uschnúť. Pre použitie ako v salóne tak v pohodlí domova.

Priemer 42 mm, dĺžka 180 mm

Balenie 4 ks

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím