Zavrieť menu
  • Kozmetika, zdravie - Nuagé pleťová maska Aloe Vera + kyselina hyalurónová
  1. 1

Tvárové masky sú skvelý spôsob, ako takmer okamžite zlepšiť stav pleti. Rýchla a jednoduchá aplikácia. Maska vo forme trojrozmerného strihu, je dokonale prispôsobená tvaru tváre. Maska čistí pleť a obnovuje jej zdravý a žiarivý vzhľad.

  • Upokojuje a upokojujú pokožku
  • Hydratuje pokožku
  • Aloe Vera dodáva pleti vlhkosť a stratenú pružnosť
  • Kyselina hyalurónová potlačí starnutia pleti
  • Vhodné pre citlivú pleť.

Návod na použitie:

Uistite sa, že je pred použitím pokožka čistá a suchá. Otvorte sáčok, opatrne rozložte masku a nasaďte stranou s bielou tkaninou na čistú pokožku. Uistite sa, že modrá ochranná vrstva je čelom od vás. Masku na tvári uhlaďte, aby došlo k spojeniu s pokožkou. Odstráňte modrý ochranný film. Upravte masku podľa kontúr vašej tváre a nechajte pôsobiť 15 minút. Pre odstránenie masku jemne z tváre zlúpnite a vmasírujte prebytočné sérum do pokožky alebo utrite vatovou poduškou.

Varovanie: Udržujte z dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte výrobok používať. Skladujte pri teplote od + 5 ° C do + 25 ° C. Spotrebujte najlepšie do / číslo šarže: pozri obal

Balenie: PE / AL vrecko; Obsah: 1 ks

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím