Zavrieť menu
  • Dámska móda, doplnky - Odstraňovač žmolkov Federal
  • Dámska móda, doplnky - Odstraňovač žmolkov Federal
  1. 1
  2. 2

Strojný odžmoklovač pre čistenie odevov od žmolkov má jednoduchý princíp činnosti pri odstraňovaní žmolkov. Žmolky sú starostlivo oholené ostrými čepeľami, bez toho aby došlo k poškodeniu integrity tkaniny. Odžmolkovač je vybavený kompaktným kontajnerom pre zber žmolkov, ktorý sa ľahko čistí. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku by mal byť ošetrený povrch tkaniny položený na rovný a tvrdý povrch. Rýchlym pohybom zápästia zvládnete veľmi rýchlo tento nepríjemný úkol.

S pomocou odžmolkovača na oblečenie si môžete dať čokoľvek do poriadku, vrátiť jeho čistý vzhľad bez poškodenia tkaniny. Odstraňovač žmolkov je vhodný na ošetrenie akejkoľvek tkaniny okrem hodvábu, čipky a šifónu. Stane sa nepostrádateľným pomocníkom ako v maloobchodných predajniach s oblečením, v obchodoch s rôznymi druhmi tkanín, tak doma, kde pomôže udržať veci vo výbornom stave.

Zdroj: 2 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Rozmery: 11 x 10 x 13 cm

 

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk

Prevádzkovateľ webu, VERNER Vision s. r. o., so sídlom Mírová 502/38, IČO: 25864793, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím