Zavrieť menu
  • Dámska móda, doplnky - Shamballa náramok - kryštál - červený
  1. 1

Shamballa náramky sú kombináciou kultúry starého Tibetu sa súčasným moderným dizajnom.

  • Slovo "Shamballa" odkazuje na mýtické kráľovstvo v strednej Ázii, ktorého viera predchádzala tibetskému budhizmu známe ako "Čisté krajina"
  • Tento nádherný náramok je súčasťou našej novej kolekcie.
  • Shamballa náramky symbolizujú mier, pokoj, šťastie a jednotu.
  • Shamballa je synonymom pre duchovno a tento pojem spirituality ovplyvnil ľudí, ktorí hľadajú duchovnú cestu, bez ohľadu na náboženstvo.
  • Preto sa náramky v Shamballa štýle stali symbolom mieru a čistoty a veľmi ryhle si našli svoje miesto v západnom svete.

Doprajte si duchovné osvietenie a buďte tak elegantné, ako vaše obľúbené hollywoodske celebrity. Shamballa náramky sú hitom tohto roka, doslova sa stali nevyhnutnosťou pre mnohé zahraničné celebrity ako sú Jay - Z, P. Diddy, Beyonce, Kim Kardashian, Lil Wayne, Mary - Kate Olsen, Kanye West, Paris Hilton a veľa ďalších.

Shamballa náramok tvorí ručne tkaný náramok osadený 9 korálky s kryštálmi o veľkosti 1 cm a 4 hematitovými guličkami (dve z nich sú súčasťou sťahovacieho konca)
Zapínanie náramku: je riešené sťahovacím uzlom , s ktorým si veľkosť jednoducho nastavíte podľa potreby. Na konci náramku sú umiestnené hematitové guličky na nastaviteľné šnúrke, pomocou ktorých je možné dĺžku ľahko prispôsobiť šírke zápästia.

Farba: červená s kryštálmi Swarovski
Dĺžka:  17 - 27 cm

Dotaz k tovaru

Na Vašu otázku odpovieme v najkratšej možnej dobe.

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

  • Svetový Tovar nájdete na GLAMI.sk