Zavrieť menu
  • Dámska móda a doplnky - Shamballa náramok - kryštál - fuchsia
  1. 1

Shamballa náramky sú kombináciou kultúry starého Tibetu sa súčasným moderným dizajnom.

  • Slovo "Shamballa" odkazuje na mýtické kráľovstvo v strednej Ázii, ktorého viera predchádzala tibetskému budhizmu známe ako "Čisté krajina"
  • Tento nádherný náramok je súčasťou našej novej kolekcie.
  • Shamballa náramky symbolizujú mier, pokoj, šťastie a jednotu.Shamballa je synonymom pre duchovno a tento pojem spirituality ovplyvnil ľudí, ktorí hľadajú duchovnú cestu, bez ohľadu na náboženstvo.
  • Preto sa náramky v Shamballa štýle stali symbolom mieru a čistoty a veľmi ryhle si našli svoje miesto v západnom svete.

Doprajte si duchovné osvietenie a buďte tak elegantné, ako vaše obľúbené hollywoodske celebrity. Shamballa náramky sú hitom tohto roka, doslova sa stali nevyhnutnosťou pre mnohé zahraničné celebrity ako sú Jay - Z, P. Diddy, Beyonce, Kim Kardashian, Lil Wayne, Mary - Kate Olsen, Kanye West, Paris Hilton a veľa ďalších.

Shamballa náramok tvorí ručne tkaný náramok osadený 9 korálky s kryštálmi o veľkosti 1 cm a 4 hematitovými guličkami (dve z nich sú súčasťou sťahovacieho konca)
Zapínanie náramku: je riešené sťahovacím uzlom , s ktorým si veľkosť jednoducho nastavíte podľa potreby. Na konci náramku sú umiestnené hematitové guličky na nastaviteľné šnúrke, pomocou ktorých je možné dĺžku ľahko prispôsobiť šírke zápästia.

Farba: fuchsia s kryštálmi Swarovski
Dĺžka:  17 - 27 cm

Diskusia k tovaru (0)

Chcete sa na niečo opýtať alebo sa len pozrieť na otázky ostatných zákazníkov?

K produktu Shamballa náramek - krystal - fuchsia ešte nebol vložený žiadny komentár.

Položiť nový dotaz

Na Váš dotaz odpovieme najneskôr do 48 hodín. Odpoveď Vám pošleme v kópii aj na email, ak ho vyplníte.

Informovať, akonáhle bude tovar na sklade

Body za každý nákup

Oplatí sa registrovať?

Rozhodne áno! Registrovaný zákazník získava za každý nákup bonusové body na darčeky, zľavy alebo ďalšie

Bezpečný a overený nákup

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

V pořádku